מתווה העבודה

אני מעצב גם גינות חדשות וגם משפץ גינות ותיקות שנדרש להן עיצוב חדש שיתאים ללקוחות, זאת מתוך בניית קשר ושותפות עם הלקוחות, הקשבה לרצונות ולחלומות שלהם.

הפגישה ראשונה הינה פגישה להכרות הדדית, פגישה שבה הלקוחות מעלים את הרצונות, החלומות, אלמנטים שונים הרצויים בגינה, הצרכים והרצונות המצופים מהגינה. בפגישה זו אעלה גם רעיונות ראשונים לעיצוב. במידה והבית עומד בפני אכלוס, אנחנו עוברים בחצר בכדי להבהיר מה ניתן לבצע בכל פינה. בפגישה זו אני מקבל גם את מפת פיתוח השטח .

בפגישתנו השנייה אני מציג סקיצה אחת או יותר המייצגת את העיצוב הנדרש בגינה (מספר הסקיצות תלוי במורכבות ובגודל הגינה). בסקיצה נראה את עיצוב וצורת הדשא, מיקום ערוגות הפרחים, עצי הפרי והנוי והמסלעות. לאחר מכן אגיש הצעת מחיר להקמת הגינה.

לעיתים ובהתאם לשלבי הבניה, הצעת המחיר תהיה מודולרית.

הפגישה הבאה מתקיימת במשתלה נבחרת ולאחר שהצעת המחיר, המתווה והאלמנטים שיהיו בגינה ברורים ללקוח. אנו נפגשים בכדי לבחור את הצמחים שיהיו בגינה, כך נוצרת רשימה ארוכה של צמחים המתאימים לטעמכם האישי, הצבעים וטקסטורות העלים שאתם אוהבים .

במידה ויש צורך, מתקיימות פגישות נוספות במשתלות ייעודיות (משתלות עצים בוגרים מהעתקה) או במקומות שבהם ניתן לראות אלמנטים דוממים שיהיו בגינה (סוגי אבן לשבילים ומדרך, מסלעות וכ"ו)

תהליך זה תורם לשיתוף של הלקוחות בעיצוב הגינה ודיוק של האלמנטים השונים בה.

לאחר הפגישות הללו אני מתחיל בביצוע והקמת הגינה.